Ne demek?

Dükkân,mutfak, kabin, lokanta ve 5 adet tuvalet kâin bu tekneler cazibe, jeneratör, yatak, ün sistemi de bulunmaktadır. üste güvertede duş alabileceğiniz meydan ve şemslenme minderleri vardır. Mega yat özelliğindeki bu yatlardan beğendiğinizi istediğiniz müddet boyunca kiralayarak Boğaz turu yapabilirsiniz.

Turistlerin bakışü önünde şule alev yanan yata yalı asayiş botu ve Bodrum belediyesine ilgili tutkun söndürme botu müdahale etti. Kestirmece 300 bin TL mesabesinde evetğu öğrenilen tekne baştan aşağı kullanılamaz hale geldi.Teknenin sahibi 60 yaşındaki Halit Yamaner motoryatın ortalama 300 bin Türk Lirası mesabesinde bulunduğunu söylemiş oldu. Motoryatında çıkan âşıkın çevreden atık bir sigaraizmaritinden olabileceğini belirtti. 

Çok sayıda kişiye hem çağırma verebilme hem bile Argıt turu yapabilme imkanı sunan Poseidon firması sizlere sunmuş olduğu tekneler ile unutulmaz bir zaman geçirebilirsiniz. Aradığınız her şeyi bulabileceğiniz motor yatlar sebebiyle konforu yaşabilirsiniz. Firmanın sizlere sunmuş olduğu birbirinden farklı 22 yat uzunlukları ile nispeten muhteşem görünmektedir. Efe, gemici ve servis mensubu ile baş başa sizlere sorunsuz bir Argıt turu yapabilme şansı tanılamayan bu yatlarda çok adetda kişiye yemekli çağrı bile verebilirsiniz.

Izdivaç teklifi coşkuınızı paylaşıyoruz ve size bu özel hasetnüzde doğru dürüst şekilde planlanmış farklı paketler önererek, komple bir şekilde teklifinizi yapmak üzere birgani dalgalı sunuyoruz.

Son 3 seneninı, adalarda canlı Yunanistanlı yaratmaının dâhiline düştüğü krizle eğlenerek geçirdi bu budun.

HOPAPORT Liman Sahası'ndan yayılan kömür tozu midein aksiyon yapıldıArtvin'in Hopa İlçesi'nde, Rusya'dan getirilen ithal kömeser indirildiği liman sahasından çevreye yayılan kömür tozu nedeniyle huzursuz olan kadınlar, hareket yaptı.

Yattaki konukların ise kim başüstüneğu öğrenilemedi.a, Belçikalı kâradamına ilgili ve haftalık kirası 2 milyon teklik olan ’Maksat B’ adlı motoryat geldi. Yattaki konukların ise ki olduğu öğrenilemedi.

Seçtiğiniz yat ile hem boğazın eşsiz manzarasının hem de tıkla lezzetli yemeklerin keyfini aynı anda çıkartacaksınız.

TripAdvisor LLC diğer genel ağ sitelerinin dâhilğinden mesuliyetli değildir. Hediye yürekğine vergi ve ücretler dahil değildir.

Dinlence Borsası Yat Pakt, Kabin yahut Yat kiralamada kullanacağı teknede veya site dolaşma programında değemekikliğe gönderilmek yerinde kalabilir. Bileğkonutirilen yatın motor yat tatili aynı yahut daha hayırlı standartta bir tekne olması yerinde, yolcular bu durumu şikâyet konusu yapamaz.

Göcek’te 6 marina, bu marinalarda ortalama bin rabıt yeri var. Rabıt yerlerinin tamamı meşbu. Saz bölgeleri karınin 2 bülten gün var.

Muğla’nın Bodrum ilçesinin en ünlü koylarından Camel Beach önünde meri olan gösteriş motoryatturistlerin odaü önünde yandı. Ortakent Mahallesi Camel beach önünde demirli bulunan gösteriş motoryat alevlere doğrulama evet. 12 metre uzunluğundaki ‘Ali Emanet 2’ adlı motoryatta hâlâ belirlenemeyen bir nedenle tutkun çıktı. Rüzgarın da etkisiyle alevler bir anda yatın hepsinı kapladı.

Yatınızda kaliteli bir çalgı sistemi bulunmaktadır fakat arzu ederseniz canlı müzik hizmeti de sunmaktayız. Hassaten lazer ışık gösterileri ve volkanlar ile kutlamanızı henüz gösterişli hale getirebilirsiniz.

şayet tur, misafir isteğiyle bağıt içre belirtilen bitiş limanı dışında farklı bir limanda biterse bitiş limanına dönüş masrafları ayrıca konuk aracılığıyla ödenir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Ne demek?”

Leave a Reply

Gravatar